<nav class="rtcl-breadcrumb">Home / Апартмани / MakDom – Hitno se prodava stan vo hrom</nav>

Преглед

 • ID No

  26047
 • Паркинг

  Да
 • Спална Соба

  1
 • Тоалет

  1
 • Површина

  64
 • Локација

  Hrom

За Овој Оглас

MakDom – Onlajn Marketing Platforma

Se prodava stan vo hrom crvenite zgradi. Na 4/4 sprat 64m2. Zgradata nema lift. Cena 49.500€

 

074246064

Детали

 • Паркинг Да
 • Спална Соба 1
 • Тоалет 1
 • Површина 64
 • Локација Hrom

Карактеристики & Удобности

Локација на Мапа

Isaja Mazovski,1000,Скопје,Македонија

Walk Score

Нема оцени сеуште.

Бидете прв да дадете оцена за “MakDom – Hitno se prodava stan vo hrom”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Регистрирај се за Билтен

Добивајте ги најновите Новости


Newsletter BG